Black Star

Black Star-photo

21. června 2009 v 19:57

Black star-animace

21. června 2009 v 19:56

Zdroj for me↓↓↓
Zdroj pro tebe ↓↓↓
Kikineccky.blog.cz

Výrobky black star

4. května 2009 v 18:41


Zdroj:http://avril-lavigne.blog.cz/

Plakát k vůni black star

14. března 2009 v 13:16
Krááááááááásáááá už se těšíím na new shoot xD:o**..Avril má na sobě úžasný šatičkyx)Zdroj for you www.kikineccky.blog.cz

Avrilčin dopis pro avrillavigne.com... o new parfému

14. března 2009 v 13:12


Anglicky↓

"Hi everyone! I'm traveling to London next week where I'm about to announce my latest project .......... my very first fragrance! :) I'm really excited and can't wait to share it with you. It will be available across Europe this summer, and soon in the USA and Canada. It has been a pretty cool experience. It's so me in a bottle....hahaha! I love the packaging. I wanted to let you guys know the name first ... so.....(drum roll please).......hahah..... The name is "Black Star"! And I can't wait to share it with you! More to come very soon...xo Avril"

Česky↓
Nazdár všichni! Příští týden odcestuji do Londýna , kde oznámím poslední projekt....... můj naprosto první parfém! :) Jsem opravdu nadšená a nemůžu se dočkat až se o to podělím s vámi.Bude i dostupný přes Evropu toto léto, a brzo i v USA a Kanadě. Byla to docela lehká práce. Jsem to jako já ve flašce....hahaha! Já miluju to balení. Chtěla jsem, aby kluci znali jméno první ... tak ..... (bubny roztloukejte prosím)..... hahah..... Jméno je "Black Star"! A já teď nemůžu čekat pro podělení s vámi! Další už přijde velmi brzo... xo Avril!"


zdroj↓

 
 

Reklama