Duben 2009

Dneska ČARODKY :-)

30. dubna 2009 v 14:54 Píšu,píšu
ahojky tak co podnikáte na čarodky??
No já du s kámoškama a kámošema do jedný vesničky co je 3 km od měst kde bydlíme bydlej tm další kámoši a budou tm buřty a pivoo :D tk se mějte

Bude mít Avrika new ALBUM??

30. dubna 2009 v 7:49 Avril-paparazzi
a 2009 v 19:06 | Christina | AVRIL LAVIGNE
Vypadá to,že Avril se pěkně rozjela.Podle informací z AvieLavigne.cz by měla Avril v létě vydat své 4.Album s názvem:The Softer Side.Jak se tak dívám,tak Avril tam dala starší hity,které jsou známe,např.:Slipped Away,Don't Tell Me,When You're Gone,I'm With You a další.Já osobně jsem s tímto spokojena.Hlavně když je tam písnička Mobile:).Už se na to Album celkem těším,tedy pokud vůbec vyjde.Tady je seznam písniček z alba:

Track List:
01 - When You're Gone
02 - Naked
03 - Don't Tell Me
04 - Fall To Pieces
05 - Nobody's Home
06 - Innocence
07 - Mobile
08 - I'm With You
09 - Who Knows
10 - Keep Holding On
11 - Slipped Away
12 - Knockin' On Heavens Door (live)
13 - I Will Be
14 - The Scientist - (Originally by Coldplay)
15 - Why?
16 - Things I'll Never Say (live)

Zdroj infa:

Blend do vgs

29. dubna 2009 v 17:05
takže to je do vgs jesi ji chcete dát na svuj blog použijte klikačku

1.kolo sonc

28. dubna 2009 v 18:13 SON...

1.Terry 131web

CELEBRITA:Avril Lavigne2.♥...Kikinka...♥ web

CELEBRITA: Robert Pattison
3.[♥Scene♥ ♥Girl♥] web

CELEBRITA:Hannah Montana4.Klárik web

CELEBRITA:Ariel Moore

5.MisS*TeWCoOl! web

CELEBRITA:Ashley Tisdale6.Rachel web

CELEBRITA:Jennifer Aniston


7.WeRčA web

CELEBRITA:Joe Jonas

Omlouvám se....

27. dubna 2009 v 17:43 Píšu,píšu
Ahojky ,omlouvám se že jsem se dlouho neozvala ale pomáhala jsem hodně mamce na zahradě a nebo jsem moc neměla náladu na pc.. to asik chápete..jinak plánuju že zitra (ale mám do 4 a pak trenink tak nevim jak to budu stíhat)...jinak jak je?? u mě už to celkem de.Vestředu a ve čt nejdá do školy takže to tady trochu oživím snad změním i dess ale to jsem vám nemusel psáááát hlavně se omlouvám sbéčkum,který jsem neobíhala ...takže Jinak včera jsem byla na FED CUPU jako prohráli jsme to 2:3 ale mohli jsme vyhrát..p1.set 6:2 npro nás 2.set sme vedli 5:2 a měli jsme asik 4 match balls a prohrájem fkt tvl ...nevim jesi mi rozumíte no ale kdo hraje tenis rozumí mi :-)
až dám do pc nějaký fotky tk vám je sem dám jinak zatim jdu na lide a poslouuchat music takže zatim páčko a ještě jednou prominte

Dneska nic....

22. dubna 2009 v 18:52
Omlouvám se že dneska nic nepřibylo(a ani nepřibude) a taky se omlouvám svím sbé...že je dneska neoběhnu...ale dneska je vážně hroznej den ve škole sice dobrý 1 z fyziky ale ..Když jsem přišla domů tk mi mamča řekla že babička umřela..byla dlouho v nemocnici... :'-( celý odpoledne brečim sj teďka ...prostě si to bez ni neumim představit všechnomi jí připomívá....pořád ji vidim jak si na zahradě vždycky v létě četla ... je mi smutno a úzko... děda se skoro složil a ani se nedivim když s nekým žijete skoro 45 let ...:'-( kdo to zažil ví jak se cítím...jasně neměla jsem ráda ty její řeči nos košilku a to co říkají ostatní babičky ale ... bez ní to je děsný ... M8m tě ráda Babičko mooo :-* navždy dycky budeš v mím srdci... vim že bych to sem neměla psát ale potřebuju to ze ebe dostat .... tak se omlouvám do konce týdne toho tu moc nebude... a ani o vikendu ne ... Nechci vás ztaratit sbéé tk si mě nemažte

Mám neww desin

20. dubna 2009 v 18:38
mě se děsně moc libi :D jete h zitra musim doladit
a jak se líbí vám ??

Mamma Mia! popis filmu+fotky

20. dubna 2009 v 15:06 Mamma Mia!

ia!

Plakát:
Originální název: Mamma Mia!
Žánr: Komedie, Muzikál, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Phyllida Lloyd

Popis filmu

Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí. Jejich řady teď geometricky narostou, protože tvůrci původního muzikálu se "své dítě" rozhodli pojmout jako celovečerní film. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana.

Mladičká Sophie (Amanda Seyfried) žije s mírně šílenou matkou Donnou (Meryl Streep) na řeckém ostrůvku Kalokairi, kde vedou lehce uvadající rodinný hotýlek. Ani s jednou není k vydržení, protože se Sophie bude záhy vdávat. Zatímco Donna si v téhle souvislosti dělá ryze praktické starosti, Sophie řeši jediný problém - kdo ji odvede k oltáři. Nalezený matčin deník totiž odhalil, že se Donna v době kriticky blízké Sophiinu početí spustila hned se třemi chlapci. Podnikavá dívka, která zdědila matčinu excentričnost, nelení a všechny tři na svatbu pozve. A oni (rozevlátý obchodník Sam - Pierce Brosnan, upjatý bankéř Harry - Colin Firth, svérázný dobrodruh Bill - Stellan Skarsgård) přijedou. Do obřadu zbývá čtyřiadvacet hodin. Během nich bude nevěsta muset najít toho pravého. A protože Donna neměla o příjezdu tří připomínek hříchů mládí ani ponětí, bude na Kalokairi veselo i bez svatby.

Příběh křišťálově čistý jako voda v každé lepší řecké zátoce dějově posouvají dopředu písničky od ABBA neodolatelně nazpívané hvězdami filmu. Když Donna popisuje svou špatnou finanční situaci, zazní Money, Money, Money, ve chvíli, kdy narazí na bývalé milence, spustí Mamma Mia!, a tak je to od začátku do konce, žádný hit z produkce ABBA nezůstane ležet ladem. Nápad na muzikál stojící a padající s písničkami skupiny ABBA se zrodil v hlavě producentky Judy Craymer. Té trvalo přes deset let, než získala souhlas s jejich využitím - podmínkou byl muzikál, který se skupinou nebude mít nic společného, "jen" využije její songy. Získání povolení k natočení celovečerního filmu už bylo o poznání snazší, zvlášť když se muži z ABBA, Benny Andersson a Björn Ulvaeus stali jeho spoluproducenty. Další koproducent, slavný herec Tom Hanks, shrnuje důvody, proč by měl být film úspěšný. "Stejně jako já budete mít chuť po deseti minutách vstát a začít zpívat. Je to velmi nakažlivé."


role:
Father Alex
role:
Piano Player at the Beach
role:
Sam Carmichael
role:
Piano player on boat
role:
Harry Bright
role:
Donna
role:
Pepper
role:
Sophie
role:
Rosie

FOTKY


Protivný sprostý holky-o čem to je? +fotky

19. dubna 2009 v 11:08 Protivný sprostý holky

Lindsay Lohan (Cady)
Lacey Chabert (Gretchen)
Rachel McAdams (Regina)
Amanda Seyfried (Karen)
Jonathan Bennett (Aaron)


Plakát:


Originální název: Mean Girls
Žánr: Drama, Komedie
Rok výroby: 2004
Režie: Mark Waters


Popis filmu


"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní. Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Režisér Mark Waters (Mezi námi děvčaty) natočil tento film podle scénáře Tiny Feyové, nositelky ceny Emmy. Jde o fiktivní komedii, která byla inspirována bestsellerem Rosalindy Wisemanové QUEEN BEES AND WANNABES, který New York Times označily jako "znepokojující zprávu o životě, který vedou naše dívky ve škole a jejím okolí."

Zdroj osobnosti.cz
fotky jsou moje :-)

Zroj pro tebeHayden avatars-0.1

19. dubna 2009 v 11:02 | KikiNka |  Hayden-avatarshttp://img32.picoodle.com/img/img32/4/6/20/f_a1m_7e38fde.pnghttp://img34.picoodle.com/img/img34/4/6/20/f_a3m_69c7daa.pnghttp://img34.picoodle.com/img/img34/4/6/20/f_a4m_a70ab68.pngObrázek “http://img32.picoodle.com/img/img32/4/6/20/f_a5m_9ab3dda.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.http://i37.tinypic.com/2yv5f92.jpghttp://i33.tinypic.com/w8bbcl.jpg

Zdrojík TUUU

Zdroj for you:

Rozcestník Demi filmografie

19. dubna 2009 v 10:54 Demi-filmografie

Rozcestník↓↓↓

CAMP ROCK


neuvěritelný

18. dubna 2009 v 15:19
jako ta holka je normálně ..neumim popsat .. :D protě dokoínalýmmá krásnej hlas no a jak yodluje paráda :D

Přihláška do sonc

18. dubna 2009 v 11:31 SON...

Ahojky rozhodla jsem se tady udělat sonc...
Soutěž o nejlepší celebritu
takže kdo se bude chtít přihlásit at vyplní tohle

1.Přezdívka
2.web?
3.celebrita
4.proč zrovna on(a)?

At vás je hodně alespon 10
tak ahoj

Amanda-oscary-moda

17. dubna 2009 v 17:46 Amanda-oscars 2009
Amanda SeyfriedAmanda Seyfried
Moje favoritka:
Amanda Seyfried, která minulý rok zazářila v muzikálu Mamma Mia!, v róbě Valentino
zdroj for you↓↓↓

Amanda photoshoot-0.3

17. dubna 2009 v 17:27 Amanda-photoshooty
Amanda SeyfriedAmanda Seyfried

upe nááádhernej shoooot ...kráááása

Amanda photoshoot-0.2

17. dubna 2009 v 17:25 Amanda-photoshooty
Kráááásnej shoot ...
Copy with ikon ↓↓↓